Faiplast

Italská společnost Faiplast se zabývá výrobou sportovních a hudebních hraček pro děti. Společnost vznikla roku 1956. V počátcích svého působení se firma věnovala pouze průmyslové výrobě plastických hmot. Teprve od roku 1990 se zaměřila právě na výrobu sportovního vybavení a hudebních hraček pro děti. Od samého začátku výroby klade důraz na výrobu pouze kvalitních hraček, které jsou zábavné, odolné a pro děti nanejvýš bezpečné. V nabídce sportovního vybavení tak naleznete hlavně basketbalové koše, sestavy pro basketbal a volejbal a fotbalové branky na zahradu. Sportovní produkty Faiplast přimějí děti ke sportu zábavnou formou. Jsou bezpečné a svým designem nijak nezkazí ráz vaší zahrady. Hudební hračky Faiplast zase slouží pro rozvoj vnímaní zvuků. Dítě si hraje a zároveň se učí rozeznávat zvuky, jak jinak než zábavnou formou! A o to společnost Faiplast usiluje. V nabídce si tak můžete vybrat z flétniček, kytar a jiných hudebních hraček pro děti. Se společností Faiplast budete mít jistotu, že si vaše dítě hraje s kvalitní hračkou, která ho nejen zabaví, ale i rozvine jeho smysly, ať už ty sluchové nebo pohybové.

Nacházíte se: 4kids > Podle značky > Faiplast

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku