Fisher Price K7167 Vkládačka

Dostupnost Skladem (1 ks)
Vaše cena s DPH 259 Kč
Množství
Značka Fisher Price
Vhodné pro děvčata i kluky od 6 měsíců do 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Vkládačka Fisher Price K7167:

Vkládačka Fisher Price K7167 - v kompletní předělávce přichází hračka První dětské kostky s pěti tvary, které se skládají s celkem deseti barevnými kostkami. Masivní skladovací schránka s víkem pro vkládání tvarů má teď rukojeť! Kostky mají tvar válce, hvězdy, trojúhelníku, kostky a znaménka plus. První dětské kostky mají na předku schránky nálepku s barevnou ilustrací.

12m+

In a complete update, Baby's First Blocks now comes with 5 shapes to sort with a total of ten colorful shaped blocks. The sturdy, storage bucket with shape-sorting lid now has a handle! Blocks included are two each of cylinder, star, triangle, cube and plus sign. Baby's First Blocks also has a label on the front of bucket with a colorful illustration.

Na Váš dotaz k produktu Fisher Price K7167 Vkládačka odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Fisher Price K7167 Vkládačka

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku