Fisher Price piano rostoucí s dítětem (Fisher Price BFH64)

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 599 Kč
Značka Fisher Price
Vhodné pro děvčata i kluky do 3 let
Záruka 2 roky

Fisher Price piano rostoucí s dítětem (Fisher Price BFH64). Hraní hudby, seznamování se s kamarády zvířátky a spousta dalších aktivit pro malé dětské ručičky i nožičky! To všechno nabízí veselé piano s hravou opičkou, papouškem, tukanem, žabičkou a beruškou, které dohlížejí na malého pianistu i světýlka kláves. Hračku lze nastavit do čtyř herních režimů, přizpůsobených vývojovým obdobím děťátka – pro hru na zádech, pro hru na bříšku, pro hru v sedě a pro hru v pohybu. Hudba, tancující světla se zvuky piana a zvířat stimulují smyslové vnímání a rozvíjí kreativitu. Piano lze snadno připojit k postýlce i na kočárek. Praktickým doplňkem je rukojeť s posuvnými chrastítky v jasných barvách, díky kterému lze piano nosit kamkoliv s sebou. Vyžaduje 3 baterie typu AA. 

Na Váš dotaz k produktu Fisher Price piano rostoucí s dítětem (Fisher Price BFH64) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Fisher Price piano rostoucí s dítětem (Fisher Price BFH64)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku