Fisher Price - Tomáš a zapeklité pasti (Fisher Price BHY58)

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 889 Kč
Značka Fisher Price
Licence Mašinka Tomáš
Vhodné pro kluky od 3 do 8 let
Záruka 2 roky

Fisher Price - Tomáš a zapeklité pasti (Fisher Price BHY58)

„Na zrádné pasti můžeš narazit úplně všude!“ Ty z této soupravy obsahují tři akční vlastnosti a projeví se, až když jimi mašinka projede kterýmkoliv směrem. „Nech mašinku, ať fičí před strašidelnou stodolu. Větve stromu se spustí a zablokují ji cestu. Někdy se však stromy nespustí úplně a mašinka tak může uniknout.“ Větve se vrátí do výchozí pozice zvednutím páky na zadní části stodoly. Stejný mechanismus hýbe deskou před okny stodoly - když se větve stromu zvednou, okna jsou potemnělá, a když se spustí, okna se opět rozjasní. Krytý most má tři části a vypadá to tak, že se rozpadne! „Pusť mašinku a sleduj, jak posouvá jeho části tam a zpět.“ A když mašinka mine kupu sena, zavadí o ni... To jí "otevře" oči!

Na Váš dotaz k produktu Fisher Price - Tomáš a zapeklité pasti (Fisher Price BHY58) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Fisher Price - Tomáš a zapeklité pasti (Fisher Price BHY58)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku