Fisher Price Y8200 - Little People obchod s potravinami

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 419 Kč
Značka Fisher Price
Vhodné pro děvčata i kluky od 1 do 4 let
Záruka 2 roky

Fisher Price Y8200 - Little People obchod s potravinami

V obchodě z řady Little People si mohou děti vyzkoušet, jak se prodává v obchodě. Figurka z řady Little People, majitelka obchodu Mia má pokladnu, kde vše spočítá. Do vozíku, do regálu s jídlem, nebo dokonce do chladicího boxu lze dát bednu s jablky a s hroznovým vínem. Děti si budou užívat točení velkým otočným stojanem u pultu s lahůdkami, který nabízí na výběr spoustu skvělých jídel, například pizzu, sendviče a zákusky! Velký chladicí box vedle, do kterého lze dávat jídlo, zlepšuje jemnou motoriku. Nakonec přivezte vozík plný jídla k pokladně a zaplaťte. Všechny předměty lze uložit dovnitř.

Obsahuje také snadno připojitelné hrazení ozdobené vývěsním štítem, chodníkem, parkovacími hodinami a pouliční lucernou pro připojení k Domku s veselými zvuky z řady Little People! Součástí balení je regál s jídlem, 2 bedny s ovocem, prodavačka Mia, vozík a hrazení.

1+

 

Na Váš dotaz k produktu Fisher Price Y8200 - Little People obchod s potravinami odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Fisher Price Y8200 - Little People obchod s potravinami

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku