Furreal Friends Jednorožec Starlily

Furreal Friends Jednorožec Starlily
Akce

- 43% 4 499 Kč

2 599 Kč

s DPH

Dostupnost
Dočasně nedostupné
Značka
Kód výrobce
FFR B0450

Furreal Friends Jednorožec Starlily

Starlily je propracovanou interaktivní hračkou a velkým mazlíčkem zároveň. Pokud ji budou děti opečovávat a starat se o ni, bude jim reagovat jako by byla živá.

Jemností plyše láká děti k pomazlení, rozvíjí tak u nich citovou oblast. Umí poslouchat a reaguje co jí děti říkají na více než 100 kombinací zvuků a pohybů, pokyvuje jim k tomu hlavou zleva doprava. Šikovně pohybuje kopýtkem jako by se chtěla dát do běhu. Roh jí krásně svítí a to ve více odstínech, dle toho co právě cítí.

Křídla Starlily se pohybují nahoru a dolů. Pokud je unavená a chce se jí spát, stačí i položit na poličku a ona usne. Když se probudí a chtěla by si dát něco k snědku, rozsvítí se jí roh do zelena. Až se nasytí mohou jí holčičky učesat její dlouhou barevnou hřívu.

Ke stažení zdarma je připravena aplikace "My magical Unicorn app". Aplikace nabízí více možností her jako např. Sad cukrových jahůdek, Krystalová jeskyně, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci Starlily dokáže vyjádřit co cítí. Čím více je o Starlily pečováno, tím více to umí vrátit. Virtuální hry Vášim dětem otvírají nové možnosti hraní.

Potěšte Vaše dítko krásným interaktivním jednorožcem!

Vhodné pro děti od 4 let
Materiál: plast, polyesterové vlákno
Výška: 42 cm
Údržba: omývejte vodou
Baterie: 4 x 1,5V C (nejsou součástí balení)

Výška (cm) 42 cm
Typ baterií Jiné
Věk od 4 let
Pro koho Holky

Související produkty