Furreal Friends Jednorožec Starlily

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 2 599 Kč
Značka Furreal Friends
Vhodné pro děvčata od 4 let
Záruka 2 roky

Furreal Friends Jednorožec Starlily

Starlily je propracovanou interaktivní hračkou a velkým mazlíčkem zároveň. Pokud ji budou děti opečovávat a starat se o ni, bude jim reagovat jako by byla živá.

Jemností plyše láká děti k pomazlení, rozvíjí tak u nich citovou oblast. Umí poslouchat a reaguje co jí děti říkají na více než 100 kombinací zvuků a pohybů, pokyvuje jim k tomu hlavou zleva doprava. Šikovně pohybuje kopýtkem jako by se chtěla dát do běhu. Roh jí krásně svítí a to ve více odstínech, dle toho co právě cítí.

Křídla Starlily se pohybují nahoru a dolů. Pokud je unavená a chce se jí spát, stačí i položit na poličku a ona usne. Když se probudí a chtěla by si dát něco k snědku, rozsvítí se jí roh do zelena. Až se nasytí mohou jí holčičky učesat její dlouhou barevnou hřívu.

Ke stažení zdarma je připravena aplikace "My magical Unicorn app". Aplikace nabízí více možností her jako např. Sad cukrových jahůdek, Krystalová jeskyně, Duhové vodopády nebo Strom přání. V aplikaci Starlily dokáže vyjádřit co cítí. Čím více je o Starlily pečováno, tím více to umí vrátit. Virtuální hry Vášim dětem otvírají nové možnosti hraní.

Potěšte Vaše dítko krásným interaktivním jednorožcem!

Vhodné pro děti od 4 let
Materiál: plast, polyesterové vlákno
Výška: 42 cm
Údržba: omývejte vodou
Baterie: 4 x 1,5V C (nejsou součástí balení)

Na Váš dotaz k produktu Furreal Friends Jednorožec Starlily odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Související zboží...
Nahoru
Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Furreal Friends Jednorožec Starlily

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku