GEOMAG dětem - pomáhejte s námi

Geomag a nadace Život dětem spojili síly pro dobrou věc. My jsme se stali partnery a všichni společně chceme pomoci dětem, které to potřebují.

Přidáte se k nám?

Zakoupením unikátní švýcarské konstrukční stavebnice Geomag nyní pomůžete vážně nemocným dětem v celé ČR. Z každé zakoupené stavebnice GEOMAG na našem e-shopu 4kids.cz v listopadu a prosinci 2016 získá nadace Život dětem o.p.s. 10 Kč.

Nechte se nadchnout jedinečností stavebnic Geomag, které jsou určeny pro malé i velké stavitele!
Nákupem stavebnice Geomag pořídíte nejen krásnou hračku pod stromeček, ale dáte svým dětem i celé rodině daleko víc. Geomag pozitivně působí na celé spektrum rozvíjí fantazii, jemnou motoriku, technické myšlení, prostorové vnímání, používá se jako učební pomůcka a dokonce i jako léčebný nástroj v rámci magnetoterapie.

Zapojte do stavění celou rodinu, bavte se a teď navíc i pomáhejte!
 

 

 

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku