Geomag Kor Proteon Tzak 40 dílů

Dostupnost Skladem (4 ks)
Původní cena 599 Kč
Sleva -10%
Vaše cena s DPH 539 Kč
Množství
Značka Geomag
Vhodné pro děvčata i kluky od 5 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Geomag Kor Proteon Tzak 40 dílů

Stavebnice z řady Geomag KOR PROTEON, z které si můžeš postavit nebezpečného mimozemšťana. Dle své fantazie můžeš vytvořit nové druhy robotů a monster.

Geomag Kor je řada magnetických stavebnic s patentovaným systémem. Základní verze obsahuje 26 plastových dílů s magnetem volně rotujících kolem kovové koule (srdce). Složením těchto 26 prvků, kovové koule a dílků pláště dostanete eliptický útvar - KOR Proteonu. Otáčením a přidáváním dalších dílů můžete vytvářet nové bytosti. Geomag KOR se dále dělí na PROTEON a TAZOO.

Jak se dostaly KOR Proteony na Zemi? Kdysi dávno ve vesmíru díky silné geomagnetické bouří došlo ke změnám drah planetek soustavy KOR. Některé z nich zasáhly Zemi a na Zemi se tak dostaly částice, ze kterých se vyvinuly bytosti Proteon a Tazoo. Každá z těchto bytostí si podmanila jeden živel a tomu vládne. Využijte konstrukčních možností a vytvářejte stále nové a silnější postavy!

Vhodné pro děti od 5 let.
Počet dílů: 40
Materiál: plast, magnet
Země původu: ŠVÝCARSKO

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Geomag Kor Proteon Tzak 40 dílů odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Geomag Kor Proteon Tzak 40 dílů

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku