Granna Rebel K2

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 645 Kč
Značka Granna
Vhodné pro děvčata i kluky od 8 let
Záruka 2 roky

Granna Rebel K2

Desková hra věnovaná tematice horolezectví pro 1 až 5 hráčů. V průběhu hry si hráči vyzkouší veškeré nástrahy vysokohorského prostředí. Stejně jako v reálném životě horolezců i zde není nejdůležitější dosáhnout co nejrychleji vrchol, ale naplánovat si výstup tak, abyste dostali své horolezce zpět do bezpečí.

Pravidla:

Ve hře K2 řídí každý hráč dvojici horolezců, kteří soupeří s jinými týmy ve snaze dosáhnout vrcholu hory a přežít až do konce 18denní expedice. Důležitými prvky hry jsou proto výběr vhodné cesty k vrcholu, blokování jiných hráčů, optimální rozmístění stanů a sledování počasí, jež výrazným způsobem ovlivňuje obtížnost výstupu. Hráči pohybují horolezci po hrací ploše pomocí karet, které v jednotlivých fázích hry zahrávají. Čím výše se daný horolezec dostane, tím více vítězných bodů získá na konci hry. S rostoucí nadmořskou výškou je však třeba dávat pozor na úroveň aklimatizace. Poklesneli pod hodnotu 1, vyčerpaný horolezec zemře a hráč nedostane vítězné body, jež tento horolezec získal.

Balení obsahuje:

 

  • 1 oboustranná hrací plocha (se snazší a obtížnější trasou)
  • 20 figurek horolezců (5 sad po 4 figurkách)
  • 5 ploch hráčů (v 5 barvách)
  • 90 karet hráčů (5 sad po 18 kartách v každé barvě)
  • 12 karet počasí (6 letních, 6 zimních)
  • 1 ukazatel počasí
  • 1 označení zahajujícího hráče

Věk: 8
Materiál: karton, plast
Počet hráčů: 1 - 4
Délka hry: cca 60 min.
Rozměry balení: 29 x 7,5 x 29 cm

Na Váš dotaz k produktu Granna Rebel K2 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Granna Rebel K2

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku