Halloween je tady!

Věděli jste, že svátek Halloween má kořeny v Irsku a do Ameriky se dostal až v 19. století? Vyvinul se pravděpodobně z keltských oslav konce léta a příchodu zimy, při kterých Keltové zapalovali veliké ohně a navlékali si na sebe různé masky a převleky. Ty je měly ochránit před zlými duchy. Keltové totiž věřili, že tuto noc jim můžou duchové zemřelých pomáhat či naopak škodit.

Oslavy tohoto netradičního svátku plného dýní, lebek a strašidel jsou za rohem, takže pokud se chystáte na nějakou halloweenskou akci, můžete načerpat inspiraci v naší sekci kostýmů a doplňků. Najdete zde spoustu vkusných převleků, masek, paruk a dalších strašidelných doplňků pro děti i pro dospělé, které můžou výborně doplnit vlastnoručně vytvořený kostým a halloweenský outfit vašich dětí dovést k dokonalosti. Navíc cena doplňků i kostýmů je nyní více jak příznivá. :)

 

   
   

 
   

 

 

 


Pro umocnění dušičkové atmosféry si s dětmi můžete zahrát jednu ze zbrusu nových her se strašidelnou tématikou a zabavit tak celou rodinu během pochmurných a stále delších podzimních večerů.

 

   
   

 

 


Pro starší děti doporučujeme pořádně napínavou knížku, která se bude hodit i na doplnění čtenářského deníku.

 

 

 

 

   

 

 

 

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku