Hot Wheels - Hadí skluzavka 3v1 s mutanty, dráha (X9329)

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 369 Kč
Značka Hot Wheels
Vhodné pro kluky od 4 let
Záruka 2 roky

Hot Wheels - Hadí skluzavka 3v1 s mutanty, dráha (X9329)

Jeď, kam tě kola unáší! S auty mutanty už bude jedno, jestli jedeš po silnici, po poli nebo v horách! Speciální mutantí dráha Hadí skluzavka 3v1 přichází s různými nástrahami na trati, kterou zvládne jen opravdový jezdec. Ukaž, že zvládáš jízdu v drsných horských podmínkách za každého počasí a že vybereš jakoukoli zatáčku. Jak těžký bude závod, je jen na tobě. Dráhu lze libovolně složit a vytvořit tak závodiště pro 3 závodní auta. Porovnej síly s ostatními a užij si přitom spoustu legrace a napětí. Dráhu lze připojit jak k sadě Podzemní laboratoř mutantů tak k dalším sadám Hot Wheels® a vytvořit tak obrovskou závodní dráhu, jakou svět ještě neviděl. Dráha mutantů obsahuje jedno autíčko mutanta.

4+

Na Váš dotaz k produktu Hot Wheels - Hadí skluzavka 3v1 s mutanty, dráha (X9329) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Hot Wheels - Hadí skluzavka 3v1 s mutanty, dráha (X9329)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku