Hot Wheels - Track builder - spirálová dráha (CDL56)

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 599 Kč
Značka Hot Wheels
Vhodné pro kluky od 4 let
Záruka 2 roky

Hot Wheels - Track builder - spirálová dráha (CDL56)

Jak to asi vypadá v takové automobilce? To zjistíš jedině s Hot Wheels® Track Builder automobilovou továrnou a spirálovou dráhou! Každý proces má ve výrobě svůj průběh a každé auto své místo. Spusť jedno autíčko z horního boxu a další může jít do výroby. Mají auta vše, aby mohla vyjet? Ty jsi tu šéf! Track Builder spirálová dráha obsahuje zábavné stavební bloky, takže si váš malý automobilový inženýr může konstruovat skutečnou automobilku a bloky umisťovat ve vertikální i horizontální poloze a užít si při tom spoustu zábavy. Sada s Hot Wheels® Track Builder obsahuje jedno autíčko Hot Wheels®. Dráha se prodává zvlášť a nemusí být na daném trhu dostupná. Není určeno pro všechna autíčka Hot Wheels®.

4+

Na Váš dotaz k produktu Hot Wheels - Track builder - spirálová dráha (CDL56) odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Hot Wheels - Track builder - spirálová dráha (CDL56)

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku