Hrací podložka chytni krtka

Dostupnost Skladem (4 ks)
Původní cena 799 Kč
Sleva -25%
Vaše cena s DPH 599 Kč
Množství
Značka Zippy Mat
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 do 12 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Hrací podložka chytni krtka

Je nám potěšením Vám představit nový super produkt. Hrací podložku bouchni krtka. Tato podložka je skládatelná. Tento produkt může pobavit děti, zvýšit jejich postřeh a inteligenci.

Zapněte podložku přepnutím přepínače do pozice „ON“ (zapnuto). Uslyšíte uvítací melodii a na LCD obrazovce se objeví číslice „00“.
Tato podložka má tři úrovně obtížnosti. Předem zvolená úroveň je první úroveň. Stiskem tlačítka „SELECT“ změníte úroveň.
První úroveň:
Na podložce je 7 krtků a každý má na nose světýlko. Jakmile se světýlko rozsvítí, použij palici a krtka bouchni. Uslyšíte specifický zvuk a na LCD obrazovce se objeví body. Za první úroveň se rozsvítí 30 světýlek a hráč musí zasáhnout krtka 20krát aby postoupil do další úrovně.

Druhá úroveň:
Pravidla jsou stejná jako v první úrovni. Světla budou blikat rychleji a rozsvítí se 65krát. Hráč musí zasáhnout 60krát aby postoupil dále.

Třetí úroveň:
Pravidla jsou stejná jako v předchozích úrovních. Světla budou blikat rychleji než ve druhé úrovni. Také se zde rozsvítí dvě nebo tři světla ve stejnou dobu, tyto světla je potřeba bouchnout rychle za sebou. Světla se rozsvítí 100krát a je třeba je zasáhnout 95kát pro dokončení úrovně. Jakmile dokončíte všechny úrovně uslyšíte zvuk jásotu.

Hrací podložka se automaticky vypne pokud nestiskente žádné tlačítko po dobu dvou minut.

Vhodné pro děti od 3 let.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Hrací podložka chytni krtka odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Hrací podložka chytni krtka

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku