Hrajeme si s Géňou a ... s geometrickými tvary - Pospíšilová, Zuzana; Andělová, Romana (Junior 01036

Dostupnost Skladem (3 ks)
Vaše cena s DPH 65 Kč
Množství
Značka Malý Génius
Vhodné pro děvčata i kluky od 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Hrajeme si s Géňou a ... s geometrickými tvary.
Autor: Zuzana Andělová, Romana Pospíšilová

Pro děti je přirozené, že svět kolem sebe poznávají především prostřednictvím hry. S touto knížkou - v kombinaci s didaktickými pomůckami a hračkami od firmy Malý Génius - se učení stane opravdovou hrou.Děti mohou společně s Evičkou a zvídavým skřítkem Géňou objevovat svět geometrických tvarů. Naučí se tvary poznávat a správně pojmenovat, zažijí spoustu zábavy při poslouchání pohádek, luštění hádanek, hraní her a malování.Aby si děti knihu dokonale užily, bylo by dobré pořídit si sadu geometrických tvarů. Velmi vhodné jsou například pěnové tvary "Rámečky a výplně" nebo "Geometrické obrazce" od firmy Malý Génius.

Formát: 175 x 240 x 4 mm
Počet stran: 64
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá

Na Váš dotaz k produktu Hrajeme si s Géňou a ... s geometrickými tvary - Pospíšilová, Zuzana; Andělová, Romana (Junior 01036 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KNIHY A FILMY > Hrajeme si s Géňou a ... s geometrickými tvary - Pospíšilová, Zuzana; Andělová, Romana (Junior 01036

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku