Intex 28634 Kartušová filtrace 220-240 V
Doprava zdarma
Výprodej

Intex 28634 Kartušová filtrace 220-240 V

5 999 Kč

2 899 Kč

-51%
DĚLÁ RADOST UŽ 11 DĚTEM
Dostupnost

POSLEDNÍ ŠANCE KOUPIT!

Značka
Kód výrobce
ITX 28634

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Filtrace je určena k zajištění průběžného čištění vody bazénů Intex o průměru 7,32 m. 2 hadice o délce 1,50 m, pro INTEX bazény jsou součástí balení. Koncovky je ale třeba dokoupit. Tato filtrace může být použita pouze do teplot vody 35 °C.

Přednosti:

  • Nejsilnější kartušová filtrace INTEX o výkonu více než 9 m3/h.
  • Včetně originální filtrační kartuše typu B.
  • Včetně časového spínače.
  • Včetně 2 propojovacích hadic o O 38 mm s 2" závitem.
  • Maximální průtok čerpadlem 7192 L za hodinu.

Bezpečnost:Bezpečnost je u INTEX na prvním místě. Ochranná mížka na ústí sacího kanálu chrání čerpadlo nejen před hrubými nečistotami, ale zároveň vylučuje riziko vzniku poranění sáhnutím dovnitř zapnutého čerpadla.

Jednoduchá manipulace:
Na horní straně se nachází velký kryt filtračního čerpadla. Ten se otevře mírným otočením proti směru hodinových ručiček. Filtrační kartuše, která se nachází uvnitř krytu čerpadla, může být snadno vyjmuta a vyčištěna. Pro dosáhnutí křišťálově čisté vody v bazénu, je nutné čistit a vyměňovat filtrační kartuši v pravidelných intervalech. Doporučuje se vyměnit kartuši každé 4 týdny.

Odvzdušňovací ventil:
Předpokladem pro funkční filtrační sytém je to, že se v soustavě nenachází vzduch. Toto je u INTEX efektivně vyřešené. Když je zařízení vypnuté otevřete odvzdušňovací ventil, než unikne všechen vzduch a nevytéká voda, uzavřete, hotovo. Rychleji to nejde.

Vypouštěcí ventil:
Pro snadné vypuštění bez zbytečné námahy na konci sezóny slouží na boku umístěný vypouštěcí ventil. Kartušová filtrace by bezpomínečně měla být skladována na suchém, nezamrzajícím místě.

Zabudovaný časovač:
Spousta zábavy a málo práce je i zde standardem. Díky zabudovanému časovači vzniká možnost jednoduše nastavit každodenní filtrační cyklus. Pomocí přepínače na boční straně může být kartušová filtrace nastavena buď na OFF, nepřetržitý provoz nebo může být obsluhována jednoduše ovládatelným časovačem.

Extra velká filtrační kartuše:
Filtrační kartuše INTEX DACRON vyfiltruje každé znečištění z Vaší vody, které se při nasátí filtrací do kartuše dostane. Velikost, stupeň filtrace a dokonale sladěný filtrační systém jsou rozhodující pro požitek v křišťálově čisté vodě bazénu.

Funkčnost:

  • maximální průtok čerpadlem 7192 L / hodinu

Zajistěte si kartušovou filtraci k bazénu Intex!

Rozměry balení: 48 x 36 x 43 cm
Napájení: 220 - 240 V
Hmotnost: 11,5 kg

záruka 2 roky
Šířka balení 36.00 cm
Výška balení 43.00 cm
Délka balení 48.00 cm
Hmotnost balení 9.23 kg
Pro koho Kluky a holky

Dotaz k produktu