Figurky ze života kovbojoů a indiánů

Indiáni a kovbojové tvoří nedílnou součást historie naší zeměkoule. Stejně tak jako my, když jsme byli malí, i naše děti doslova hltají historky o divokých přestřelkách a vykopané válečné sekeře. I když film o legendárním Vinnetou a jeho věrném pokrevním bratru bílé pleti Old Shatterhandovi dávají v televizi snad po miliónté, stále nás to k obrazovkám táhne a jsme napnuti jak tětivy, když tahle proslulá dvojice čelí bok po boku nástrahám divokého západu. A aby také ne, vždyť tyhle "mayovky" se dostaly pod kůži snad každému, byť největší boom zažívaly v šedesátých letech. Protože postavička indiána nebo divokým západem zkušeného kovboje nesmí chybět v žádném dětském pokojíčku a zvláště pak ne v tom chlapeckém, zařadili jsme i my na 4Kids.cz širokou škálu postaviček z divokého západu.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Figurky a zvířátka > Kovbojové a indiáni

Divoký západ na jako dlani

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku