Figurky ze života květin a stromů

Je vědecky prokázáno, že matička Příroda působí blahodárně na náš psychický stav a zlepšuje nám náladu. Přiznejte sami! Hned je den hezčí, když nám nad hlavami zašustí čerstvě zelené lístečky majestátného stromu a nemusíme být hned v lůně panenské přírody, vždyť i ve městě nás flora provází na každém kroku. Pokud to ale třeba počasí nedovolí a my se nemůžeme kochat rostlinkami a květinami, máme pro vás skvělé řešení. Portál 4Kids.cz nabízí zdařilé repliky stromů a květin, které se budou výborně hodit nejen k poznávacím a vzdělávacím účelům, ale také ke hře dětí. Jak všichni rodičové jistě vědí, fantazie dětí je neomezená a tyto malé stromy a květiny do jejich her jistě skvěle zapadnou, tím spíše, jsou-li květiny kouzelné a tvoří nepostradatelnou část tajuplné elfí zahrádky.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Figurky a zvířátka > Květiny a stromy

Květiny a stromy - doplňky ke sběratelským figurkám

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku