Lalaloopsy Panenka Mango Tiki Wiki

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 325 Kč
Značka Lalaloopsy
Vhodné pro děvčata od 4 let
Záruka 2 roky

Lalaloopsy Panenka Mango Tiki Wiki

Panenka Lalaloopsy je možná tou nejoriginálnější panenkou, jakou jste kdy viděli. Typická je velká hlava a knoflíky místo očí. Dlouhé štíhlé nohy a ruce vypadají trohchu hubené, ale panence dodávají rozpustilý půvab. Ať už zvolíte malou nebo velkou Lalaloopsy, provedení holčičku nebo kluka, určitě vymyslíte nespočet příběhů a dobrodružství, které s panenkou prožijete každý den.

Mango se narodila na Havaji a miluje sluníčko. Její nejoblíbenější zábavou je vydlabávání kokosových ořechů, poslouchání hudby a výroba náramků z čerstvých květin. Jejím mazlíčkem je chodící ananas. Panenka má pohyblivé ruce, nohy a hlavu, lze jí sundat oblečení a boty. Balení obsahuje panenku a jejího mazlíčka.

Vhodné pro děti od 4 let.
Materiál: plast
Rozměry: panenka 30cm, mazlíček 7 cm

Na Váš dotaz k produktu Lalaloopsy Panenka Mango Tiki Wiki odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Lalaloopsy Panenka Mango Tiki Wiki

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku