LAMAZE - kvalitní hračky pro nejmenší, které mají styl!

Značka LAMAZE je zárukou kvality hraček pro nejmenší. Každá hračka Lamaze je navržena tak, aby pomáhala rozvíjet specifické smyslové dovednosti dítěte v každé etapě jeho vývoje. Veselé barvy a výrazné kontrasty napomáhají správnému rozvoji prvních zrakových vjemů. Sluchové schopnosti podporují šustivé textilie a také chrastítka, pískátka nebo příjemná hudba Softronic. Kombinace těchto materiálů stimuluje hmat a jemnou motoriku. Mezi nejoblíbenější hračky patří Robot Karlík a Kočička Sally. V nabídce 4kids najdete i další Lamaze zvířátka a postavičky, které si vaše děti zamilují. Třeba panenku Emilku, Žirafu Aminu nebo Koníka Ferdu. Velmi praktická je také Hrací podložka se zvířátky nebo Otočná zahrádka podněcující hru na bříšku. Pro svoji prvotřídní kvalitu a specifické vlastnosti jsou hračky Lamaze využívány i v mnoha zdravotních a sociálních ústavech. Obaly všech hraček jsou označeny ikonkou s doporučeným věkem dítěte, pro které je určena, takže při výběru hračky Lamaze nemůžete udělat chybu.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku