Lamaze 27089 - Robot Karlík

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 329 Kč
Značka Lamaze
Vhodné pro kluky do 1 roku
Záruka 2 roky

Robot Karlík - Lamaze 27089

0m+

Pestrobarevná hračka robůtka Karla je plná překvapení a detailů, které pomáhají rozvíjet dětskou představivost a stimulovat smysly.
Postavička robota je oboustranná. Jedna strana tělíčka nabízí zrcátko, které děti tolik fascinuje, na druhé straně jsou barevné grafické obrazce, představující technické ovládání robota. Děti se učí poznávat nové formy bytostí, tradiční oblečení či napodobenina zvířecí kůže nahrazuje „technika". Stačí otočit hlavou robota a rachtavým zvukem získají nový vzhled hračky. Děti jsou netradiční hračkou doslova uneseny!
Karlík je měkce cpaný a ušitý z jemného materiálu, takže se s ním děti rády mazlí. Díky bytelnému klipu se dá taktéž zavěsit na kočárek či nad postýlku a barevnými končetinami při každém pohybu na děťátko zamává. V končetině, představující ruku, drží Karlík kousátka, které jemně rachotí, a lesklé korálky, které lákají k uchopení a procvičení dětské motoriky. Dítě tak rozvíjí svůj sluch a hmat.
Tyto smysly rozvíjejí i chodidla s šustivým materiálem a se střapci a také semišové uzlíky, které čouhají z hlavy jako malé anténky.
Děti milují veselý Karlíkův výraz v obličeji. Veliké, doširoka otevřené oči, a úsměv, vzbuzují v dětech důvěru a pocit bezpečí.
Hračka je vyrobena z kvalitního veluru. Použity jsou pouze dvou až třívrstvé tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček
U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC.
Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Na Váš dotaz k produktu Lamaze 27089 - Robot Karlík odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > KOJENECKÉ ZBOŽÍ > Lamaze 27089 - Robot Karlík

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku