Lamaze 27912 - Textilní knížka pejsek

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
LMZ 27912

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Textilní knížka pejsek - Lamaze 27912

6m+

Textilní knížka pejsek učí děti procesu čtení, pomáhá rozvíjet jejich smysly, a seznamuje je s životem zvířecího mazlíčka.

Proces čtení může u dětí začít ve velmi raném věku. Díky Lamaze textilní knížce s nádhernými ilustracemi se dítě učí představivosti a získává nové informace z jiných prostředí a světů. Seznamuje se například s životem v přírodě, životním prostředím, poznává nová místa a objekty, nové tvary, barvy a velikosti. Ztotožněním s postavami v knize se děti učí sociálním dovednostem, jakými jsou sdílení a spolupráce - dospělý předčítá, dítě otáčí stránkami knihy.

Lamaze knihy jsou navrhovány ve spolupráci s vývojovými odborníky. Použity jsou pouze tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii pro kterou jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71, ASTM F963-96a a slinného testu DIN.

Jak knihu používat?

Během čtení ukazujte na zvířátka a předměty v knize, pojmenujte je a upozorněte na jejich rozdílné barvy a tvary. Dejte dítěti možnost otáčet stránkami knihy. Pokud bude trpělivé a otočí všechny stránky až dokonce, čeká je překvapení v podobě zrcátka, ve kterém uvidí svoji tvář.

Délka (cm) 17.1 cm
Šířka (cm) 19.1 cm
Výška (cm) 2.5 cm
Věk od 6 měsíců do 2 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu