LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

Dostupnost Skladem (4 ks)
Původní cena 2 399 Kč
Sleva -18%
Vaše cena s DPH 1 969 Kč
Množství
Značka LEGO
Vhodné pro kluky od 8 do 14 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

Balíček 5 lego stavebnic s obsahem 999 dílků.

  • CHIMA 70131 Rogonův skalák

 

Rogor a Rinona hlídkují na předsunutých pozicích: hledají šestinohého Sparacona, který jim ukradl energii CHI. Tak sklop skálopevnou záď vrhače Rock Flinger do průzkumného režimu a rychle se rozjeď krajinou Chimy. Až zpozorujete Sparacona, aktivuj katapult a vrhni balvan přímo tomu pavoukovi do cesty. Utkej se v pozemním souboji se Sparaconem, který má k dispozici svůj rychlopalný Spider Carapace - ty máš zase pětihlavňový Boulder Boomer a Hammer Horn - tak získej nazpět drahocennou CHI, patřící kmeni Nosorožců!

 

Sada obsahuje 3 minifigurky se zbraněmi: Rogona, Rinonu a Sparacona.

Věk: 8+
Počet dílků: 257
Rozměry balení: 26 x 22 x 7,5 cm

 

  • CHIMA 70129 Lavertusův dvojvrtulník

 

Lavertus má energii CHI a snaží se utéct před Scutterem ve svém superskvělém vrtulníku se dvěma rotory Twin Blade. Upevni na bok vrtulníku duální rychlopalné maCHIguny a Lavertus ať se usadí do sedadla pilota. Stiskni startér, ať se listy rotorů rozhvízdají, a pak jedním rázem odstartuj kolmo do nebe. Dávej si ale pozor - Scutter má své žahavé kladivo Sting Hammer a hoří touhou ukrást CHI.

 

Sada obsahuje 2 minifigurky se zbraněmi: Lavertuse a Scuttera.

Věk: 8+
Počet dílků: 183
Rozměry balení: 19 x 26 x 4,5 cm

 

  • CHIMA 70130 Sparratův pavoučí stopař

Pomoz Gorzanovi na jeho výpravě, ať unikne pavoučímu slídilskému Spider Stalkerovi, který patří Sparratusovi, a utečte i s energií CHI před nástrahami pavoučí sítě. V bitvě se Sparratusem vám pomůže Gorzanova banánová puška-krotitelka Banana Buster, nabitá energií CHI, a tak unikněte a vraťte se i drahocennou CHI.

Sada obsahuje 2 minifigurky se zbraněmi: Sparratuse a Gorzana vybaveného novou výzbrojí.

  • CHIMA 70128 Braptorův okřídlený útočník

Nad územím kmene Orlů krouží ve výšinách Braptor na svém obřím Wing Strikeru, útočném netopýřím superstroji. Pro pohon Wing Strikeru potřebuje získat energii CHI, tak ji pomoz Eris ukrýt a připravte se na bitvu, spolu s posádkou jejího Haloru.

Braptor může každou chvíli vypálit z Wing Strikeru z palubního děla Sonorr a střemhlav se snést, aby se Eris chopil obrovskými netopýřími křídly – tak použij všechen svůj um a ochraň ji i energii CHI.

Sada obsahuje 2 minifigurky se zbraněmi: Braptora a Eris vybavenou novou výzbrojí.

  • CHIMA 70126 Krokodýl – Šelma Legendy

Ostatní Šelmy Legendy upadly do zajetí v Krajních zemích. Spěchej je osvobodit společně s Craggerem, vyšplhejte se na hřbet magické Krokodýlí Šelmy Legendy a vybojujte si vítězství. Odrážejte nepřátele kmene za pomoci štítu a meče Royal Vengious neboli Královský Mstitel, nabitého energií CHI.

Sada obsahuje minifigurku Craggera se zbraní a výstrojí.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu LEGO Chima 66491 Super pack 5v1 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > LEGO Chima 66491 Super pack 5v1

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku