LEGO City - město se vším, co k němu patří

Mezi nejoblíbenější herní řady stavebnic LEGO patří zaručeně LEGO City. Z nabídky na 4kids můžete vybudovat město podle své vlastní fantazie. Důmyslnou dopravní strukturu města snadno postavíte pomocí silničních desek s rovnou trasou a křižovatkou. Pro bezpečný průjezd městem vysokorychlostního, osobního i nákladního vlaku budete potřebovat LEGO City ohebné koleje, výhybky a samozřejmě nesmí chybět nádraží. Záchranáři jsou anonymní hrdinové všedních dnů. Z hasičské stanice LEGO City vyjíždějí rychlá auta velitele hasičů a hasičské pohotovosti. Velké hasičské auto má kompletní vybavení včetně napojení k hydrantu a dvou figurek statečných hasičů. Se zábavnými sety ze stavebnice LEGO City se nikdy nebudete nudit, patří mezi nejprodávanější hračky.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku