LEGO Ninjago 70738 Poslední let Odměny osudu - Poškozený obal

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
LEG 70738_OBAL

LEGO Ninjago 70738 Poslední let Odměny osudu - Poškozený obal

Poslední let Odměny osudu je jednou ze sad vynikající stavebnice LEGO, kterou si z řady Ninjago mohou kluci sestavit z 1253 dílků.

Paluba lodi Odměny osudy čeká na kluky, kteří se chtějí utkat ve vzduchu s Morrem, nejhorším z Přízraků a Mistrem větru. Tato ikonická loď má demontovatelný střešní díl, ve kterém je Nyina skládací dílna a létající motorka.

Kluci si mohou loď zvednout na držáku, rozvinout plachty pákovým mechanismem a vyrazit do bitvy. Musí se ale vyhnout klapajícím čelistem a švihajícímu ocasu přízračného draka a zároveň zaútočit palbou z trojitých kanónů. Měli by dosáhnout vypuštění motorky k odražení Morrova přízračného nindži a hrozivých Skreemerů. Musíš před těmito zlodušskými Přízraky ochránit meč vzduchu.

Obsah balení:

  • 9 minifigurek s různými zbraněmi a doplňky: Lloyd, Nya, Cole, bojový Wu, Morro, Mistr čepele Bansha, Mistr tětivy Přízračný lučištník, Mistr kosy Ghoultar a přízračný nindža Spyder
  • celkem 1253 dílků

Kupte Vašemu chlapci další akční sadu Ninjago!

Vhodné pro děti od 9 let
Materiál: plast
Počet dílů: 1253
Počet figurek: 9
Rozměry lodi: 59 x 34 x 23 cm
Rozměry balení: 58.2 x 37.8 x 8.7 cm
Země původu: Dánsko

POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.

Počet dílků 1253
Délka (cm) 59 cm
Šířka (cm) 34 cm
Výška (cm) 23 cm
Věk od 9 do 14 let
Pro koho Kluky
záruka 2 roky

Související produkty