LEGO Super Heroes 76028 - Invaze Darkseida

Dostupnost Skladem (5 a více ks)
Původní cena 1 999 Kč
Sleva -15%
Vaše cena s DPH 1 699 Kč
Množství
Značka LEGO
Licence Batman
Vhodné pro kluky od 8 do 14 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

LEGO Super Heroes 76028 - Invaze Darkseida.

Darkseid způsobuje ve městě chaos se svým vznášejícím se Ničitelem. Připoj se k silám Ligy spravedlnosti a odzbroj tohoto nebezpečného vetřelce, než zdemoluje Metropolis! Pomoz Cyborgovi držet padoucha v šachu za pomoci zbraně s náboji. Ale dej si pozor na výstřely z Ničitelova mocného kanónu. Vleť do boje s Hawkmanem a posaď Green Arrowa ke kontrolkám skvělé vesmírné lodi Javelin. Střílej ze zbraně, zatímco Cyborg skáče, aby odrazil dělovou kouli. Potom aktivuj super skokánek skrytý na Javelinu, abys vyslal Supermana vstříc Darkseidovi a srazil ho z Ničitele! Součástí jsou 4 minifigurky s různými zbraněmi a doplňky: Superman, Green Arrow, Cyborg a Hawkman, navíc figurka Darkseida.

​Určeno dětem ve věku: 8-14 let.

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu LEGO Super Heroes 76028 - Invaze Darkseida odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > LEGO Super Heroes 76028 - Invaze Darkseida

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku