LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 4 499 Kč
Značka LEGO
Licence Mercedes-Benz
Vhodné pro kluky od 11 do 16 let
Záruka 2 roky

LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245

Mercedes-Benz Arocs 3245 je jeden z propracovaných modelů, které si děti mohou sestavit z 2793 dílků vynikající stavebnice LEGO technik, která nechává vzkvétat šikovnost stavitelů. Kostičky jsou v kombinaci bílé, šedé a černé barvy, ke kterým se dají začlenit prvky a funkce jako je velký motor ze sady Power Functions, který ovládá celý komplex poháněných funkcí. Hydraulická ruka je pohyblivá všemi směry, dá se rozevírat a svírat drapák, vysouvat vzpěry, nebo zvedat a spouštět sklápěcí korbu. Manévrovatelnost je zajištěná dvojitou řídící nápravou, dvojitým diferenciálem a plně nezávislým zavěšením. Šesti válcový motor s pohyblivými písty mohou kluci objevit po odklopení kabiny řidiče. V kabině je propracovaný interiér s palubní deskou, volant má logo Mercedes Benz a sedadla jsou modrá.

Výbava modelu: 4 odpružené nápravy, zdvojené pneumatiky na obou zadních nápravách, odklápěcí víko zádi, výstražné majáčky a zpětná boční zrcátka.

Nechejte Vašeho chlapce sestavit si jednu z parádních lego stavebnic!

Vhodné pro děti od 11 let
Materiál: plast
Rozměry balení: 58 × 48 × 12 cm
Počet dílů: 2793
Země původu: EU

Na Váš dotaz k produktu LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245 odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > LEGO Technic 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku