LEGO Technic 42050 Dragster

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 1 399 Kč
Značka LEGO
Vhodné pro kluky od 10 do 16 let
Záruka 2 roky

 LEGO Technic 42050 Dragster

Dragster je jeden z propracovaných modelů, které si děti mohou sestavit ze 647 dílků vynikající stavebnice LEGO technik, která nechává vzkvétat šikovnost stavitelů. Kostičky pro auto jsou v kombinaci jasně modré a černé barvy a dají se k nim začlenit prvky a funkce jako jsou mohutný motor V8 s pohyblivými písty, funkční řízení, obrovská zadní kola, velký výfuk a velký zadní spoiler. Pod kapotou  mohou kluci najít propracovanou konstrukci vozu, funkční převodovku a výfuk. Zvládá funkci jízdy na zadních kolech.

Silné vozidlo mohou kluci přestavět na výkonný dragster. Kluci budou mít určitě radost s přiložených samolepek plamenů. Interaktivní 3D digitální aplikace LEGO návody na stavění je online a to pro oba dva modely.   

Nechejte Vašeho chlapce sestavit si jednu z parádních lego stavebnic! 

Vhodné pro děti od 10 let
Materiál: plast
Počet dílků: 647
Rozměry složeného auta: 13 x 46 x 16 cm
Země původu: EU

Na Váš dotaz k produktu LEGO Technic 42050 Dragster odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > LEGO Technic 42050 Dragster

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku