Little Tikes 444D - Městský domek na hraní

Dostupnost Skladem (3 ks)
Původní cena 8 699 Kč
Sleva -26%
Vaše cena s DPH 6 399 Kč
Množství
Značka Little Tikes
Vhodné pro děvčata i kluky od 18 měsíců do 6 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Městský domek na hraní - Little Tikes 444D

 

Městský domek na hraní Evergreen dětem poskytuje množství námětů a inspirace k hraní. Každá strana dětského domečku nabízí samostatné téma pro hru. Přední strana domečku se dvěma okny a vchodovými dveřmi představuje vstup do školní budovy, uvnitř domku na děti čeká stoleček a školní tabule. Pravá boční stěna domečku je benzinová pumpa, hadicí s čerpací pistolí mohou děti načerpat palivo a u okénka čerpací stanice najdou mobilní telefon. Protější boční stěna domečku z vnitřní i vnější strany představuje banku a obchod. Děti si mohou v bankomatu vyzvednout peníze a u okénka pro venkovní prodej hned nakupovat. Prodavač uvnitř domku má k dispozici police a přihrádky na zboží. Zadní stěna domečku pak zase slouží jako sportovní hřiště, pro míčové hry je tu připravena fotbalová brána a basketbalový koš.

Rozměry 140 x 124 x 147 cm

18m+

Akce platí do vyprodání zásob

Na Váš dotaz k produktu Little Tikes 444D - Městský domek na hraní odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Little Tikes 444D - Městský domek na hraní

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku