Little Tikes 621147 - Melodické kladívko

Dostupnost Skladem (3 ks)
Vaše cena s DPH 295 Kč
Množství
Značka Little Tikes
Vhodné pro děvčata i kluky od 1 do 3 let
Záruka 2 roky
Poslat odkaz

Melodické kladívko Little Tikes 621147 má výborně vytvarovanou rukojeť pro snadné uchopení do malé dětské ručky. Kladívko vydává 8 nejrůznějších zvuků, při klepnutí se rozsvítí světýlko. Baterie jsou součástí balení.

Rozměry: 5 x 10 x 15 cm

Zvukové kladívko

Uč se – že po akci přijde reakce
Rozvíjej – představivost a motoriku

Připrav se na zábavu! Toto elektronické kladívko zaujme děti stimulujícími světly a nevyzpytatelným zvukem.

·    Klepněte nebo zatřeste kladívkem
a aktivujte jeden z 8 zvuků!

·    Ochranná pružná špička

·    Pohodlné, dobře uchopitelné držadlo

Uchovejte tyto instrukce pro budoucí použití. Než předáte hračku dítěti, vyndejte ji z obalu a odstraňte z ní etikety a připevňovací poutka. Obsah, jeho specifikace a barvy se mohou lišit od vyobrazení na obalu.

Instalaci baterií může provádět jen dospělá osoba. Pomocí křížového šroubováku (není součástí balení) uvolněte šroubek a kryt baterií na spodní straně kladívka. Zkušební baterie jsou součástí balení. Nahraďte je 2AA alkalickými bateriemi(nejsou součástí balení), které vložte do určeného prostoru. Dbejte na správnou polaritu, jinak výrobek nebude fungovat. Kryt vraťte na místo a přišroubujte.Přepněte vypínač na „ON“ a klepněte nebo zatřeste kladívkem. Upozornění: postupujte podle návodů na instalaci vydaných výrobcem hračky a baterií. Nepoužívejte staré baterie zároveň s novými. Doporučuje se používat baterie pouze jednoho typu. Nemíchejte standardní baterie (ZnC), alkalické nebo nabíjecí (NiCd nebo NiMH). Vybité nebo slabé baterie je třeba vyjmout z hračky, zlikvidovat vhodným způsobem: nesmí se spalovat nebo zakopávat do země. Vraťte je na sběrných místech. Nedobíjejte baterie, které k tomuto účelu nejsou určené


Na Váš dotaz k produktu Little Tikes 621147 - Melodické kladívko odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Little Tikes 621147 - Melodické kladívko

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku