Magformers LED Architekt (svítící)

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
MGF 63092
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Magformers LED Architekt (svítící)

Novinka roku 2013, obsahuje LED lucernu, což je magnetický čtverec s vestavěnou vícebarevnou diodovou lampičkou, u které lze přepínat barvy a volit různé světelné režimy vč. plynulého prolínání několika barev. Lux-pyramidy jsou čtvercové výplně s jehlanovitou stříškou z mléčného průsvitného plastu, který funguje jako světelná matnice. LED lucerna se dá dobíjet pomocí přiloženého USB kabelu.

Obsahuje celkem 55 dílků: 12 trojúhelníků, 16 čtverců, 8 vysokých trojúhelníků, 8 minivýsečí (nový dílek 2013), 4 obloučky (nový dílek 2013), LED lucerna (nový dílek 2013), dobíjecí USB kabel k lucerně, 6 lux-pyramid (nový dílek 2013)

LED architekt využijete ke stavění majáků, vesmírných observatoří i pohádkových paláců stejně tak jako ke konstrukci raket, robotů, kosmických korábů, apod. Vděčným tématem jsou také originální šperky, korunovační klenoty a ozdobné funkční lampičky či světelné obelisky. Díky novým dílkům (minivýsečím a obloučkům) můžete nyní dotvářet i jemné detaily a kontury s lehkým zakřivením.

LED architekt je kompatibilní se všemi ostatními dílky Magformers. Máte-li tedy již nějakou stavebnici Magformers doma, její kretivní potenciál si světelnými komponenty bezpochyby významně rozšíříte. Velmi populární je užití světelných dílků u různých aut a pojízdných strojů nebo experimentování se světelnými efekty při rotaci (např. v kombinaci s otočným mechanismem sady Carnival).

Pyramidy lze vkládat do čtverců vrcholy ven a nebo je přikládat vrcholy k sobě směrem dovnitř. Každá pyramida představuje šestinu objemu krychle. Vrcholy pyramid se pak protínají v jejím středu a jejich podstavy tvoří stěny krychle.

Věk: 6+
Počet dílů: 55 ks

MAGFORMERS je zcela nová a originální magnetická stavebnice, která umožňuje sestavovat nekonečné množství trojrozměrných objektů jen z několika málo základních druhů dvourozměrných plastových mnohoúhelníků (trojúhelníky, čtverce, obdélníky, kosočtverce, lichoběžníky, pěti a šestiúhelníky). Tyto stavební jednotky postačí k sobě přiblížit libovolnými stranami a ty pak spolu vytvoří volně „zakloubené“ spojení pomocí drobných neodymových magnetů umístěných uvnitř jejich hran.

MAGFORMERS je didaktická pomůcka určená k základnímu poznávání geometrických tvarů v ploše i v prostoru, k učení barev a k rozvíjení jemné motoriky. MAGFORMERS podporuje prostorovou imaginaci a podněcuje tvořivost i matematické myšlení dětí již od útlého věku. Hra s MAGFORMERS je někdy také nazývána „magnetickou geometrií“.

Rozměry dílků a vhodně volené tvary zajišťují maximální možnou bezpečnost hračky. Použitý materiál splňuje nejpřísnější hygienická a zdravotní kritéria. Jednotlivé díly jsou dostatečně velké, nelze je polknout, jsou prakticky nerozbitné a přitom snadno uchopitelné i pro děti mladší 2 let.
MAGFORMERS přichází na trh s naprosto unikátním technickým řešením jedné z tradičních slabin klasických magnetických stavebnic. Magnetické válečky se totiž mohou uvnitř dílků volně otáčet a není tedy nutné se omezovat při hře jejich polaritou. Magnetky se samy natočí tak, aby se libovolné strany k sobě vždy přitahovaly.

Počet dílků 55
Věk od 6 let
Země původu EU
záruka 2 roky

Související produkty