MEGABLOKS BLOK SQUAD

Mezi oblíbené tematické sady stavebnic Megabloks patří jistě ta s názvem Blok Squad. S ní si mohou děti postavit vojenskou základnu, hasičské auto, vojenský člun, stavební stroje a spoustu dalších staveb. I když je tato sada svým zaměřením určená spíše pro kluky, nikde není napsáno, že si s ní nemohou hrát i holčičky. Však ty kolikrát touží řídit hasičské auto více, než kluci. Dětský pokojíček se tak rázem promění v obrovské staveniště s těžkými pracovními stroji, ve vojenskou základnou s vojenským člunem i tankem nebo v hasičskou požární stanici. Během chvíle se tak kluci mohou projet s houkačkou na hasičském autě, aniž by měli řidičský průkaz. Jo, jo stavebnice Megabloks překračuje hranice a dopřává dětem tu největší zábavu. Ovšem co se na první pohled zdá, jako "pouze zábava", je ve skutečnosti i pořádná dávka nových poznatků. Se stavebnicí Blok Squad se tak může dítě naučit rozpoznávat záchranné jednotky nebo se dokonce naučí základům dopravy.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS BLOK SQUAD

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku