MEGABLOKS BLOK TOWN

Stavebnice Megabloks Blok Town zaručuje mnoho zábavy přímo ve městě! Ovšem maminky se nemusí obávat rychle se řítících aut ani jiných nástrah a nebezpečí, které opravdové město přináší. Tady se totiž jedná o Megabloks městečko, ve kterém žádné nebezpečí nehrozí! Naopak, děti se v něm mohou připojit k opravdové stavbě, řídit tahač nebo pilotovat helikoptéru. Holčičky zase ocení koňskou stáj nebo domeček na hraní. Stavebnice Megabloks Blok Town je tolik oblíbená hlavně díky tomu, že si s ní dobře vyhrají jak kluci, tak i holčičky. Ve městě je totiž vždycky co dělat!  Tuto tematickou sadu ocení zejména sourozenci opačného pohlaví, kteří si jsou věkově blízko a třeba sdílejí pokojíček. Protože zatímco budou kluci v Megabloks městečku řídit tahač nebo pilotovat vrtulník, holčičky nakrmí koně anebo uvaří něco dobrého k snědku v domečku na hraní.  Holčička a kluk - děti mnohdy s odlišnými zájmy si teď budou hrát hezky společně! To umí jen tematická řada Blok Town.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS BLOK TOWN

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku