MEGABLOKS DRAGONS

Se stavebnicí Megabloks Dragons se děti vydají na nebezpečné území draků! Stavebnice Megabloks jsou oblíbené právě díky pokaždé jinému tematickému zaměření. Jednou se tak děti ocitnou v rušném městě, podruhé v záchranné stanici hasičů a protentokrát se mohou vydat na nebezpečné území draků! Ovšem jen za předpokladu, že budou mít pro takovouto výpravu dostatek odvahy.  Vždyť oheň chrlící a zubatí draci, to není nic pro bojácné děti! V rámci tematické sady Megabloks Dragons si mohou děti postavit Dark Portal s rytířem Warfang, predátora z džungle jménem Trefalkyr, královského plachtícího draka, oceánského maskovacího draka, černého draka jménem Vipenroar a další draky, dračí vejce a líhnoucí se plasma.  Se stavebnicí Megabloks Dragons  nebude o dračí zábavu nouze!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS DRAGONS

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku