MEGABLOKS Lil Princess

Holčičí řada stavebnice Megabloks - Lil Princess si najde oblibu hlavně u všech holčiček. Pestré barvy, mezi nimiž převládá hlavně růžová, a ostatní, pastelové barvy, jsou pro holčičky, jako dělané. Stavebnice Lil Princess je vhodná pro děti již od jednoho roku a je plně kombinovatelná s ostatními stavebnicemi řady First Builders. Obsahuje totiž maxi kostičky, které skvěle padnou do malé dětské ručičky. Stavění je tak pokaždé skvělá zábava. Maxi kostičky malé děti naučí, jak s kostičkami manipulovat a připravují je na zábavu s klasickými kostičkami od Megabloks. Princezny, kouzelní jednorožci a pohádkový hrad, to vše najdete v sadách stavebnic Lil Princess. Tak pozvěte všechny kamarádky a pojďte si užít pořádnou holčičí zábavu! Svého mladšího brášku však nemusíte nechávat stranou. Jen kluky nechte hezky doplnit váš svět! Třeba se sadou Megabloks Blok Town!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS Lil Princess

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku