MEGABLOKS MEGA

Stavebnice jsou oblíbeným a nenahraditelným prvkem v mnoha dětských pokojíčcích! Rodiče totiž ví, jak moc rády si s nimi děti hrají a jak hodné při tom jsou. Proto neotálejí a pořizují jim stále nové a nové stavebnice. Mezi spoustou kostiček v dětském pokojíčku jistě najdete ty od Megabloks. Skvělý systém spojování, pestrobarevné kostičky i zábavné motivy stoprocentně zaujmou pozornost dítěte, podnítí jeho zvědavost a vtáhne ho do světa zajímavých her. Ovšem Megabloks kostičky, to není pouze zábava, nýbrž pořádná dávka nových poznatků! Děti si s nimi procvičují jemnou motoriku i další praktické znalosti, učí se rozpoznávat barvy i tvary a neposlední řadě rozvíjí svou fantazii.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS MEGA

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku