MEGABLOKS mini

Chcete uklidnit své plačící dítě? Postavte před něj stavebnici! My z 4kids věříme, že se slzičky rázem promění ve zvědavý výraz. Nuda a zlobení, již nebude na pořadu dne. Aktuální a mnohem zajímavější teď bude stavba z pestrobarevných kostiček. Kupříkladu stavebnice Megabloks Mini je jednou z těch, které dokážou stoprocentně zaujmout dětskou pozornost. Pro krásu pestrobarevných kostiček najednou dítě zapomene i na důvod své poslední schnoucí slzičky. A ustaraná maminka tak v klidu vyžehlí tatínkovy košile. Kostičky z řady Megabloks Mini najdete ve velkých plastových pytlích nebo krabicích, ovšem dopřát dětem můžete i tematické sady kostiček Megabloks Mini. O oblíbenosti kostiček Megabloks Mini svědčí i fakt, že jsou kompatibilní i s ostatními značkami. Více značek stavebnic v jednom dětském pokojíčku tak jistě nebude na škodu.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS mini

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku