MEGABLOKS Neo Shifters

Neo Shifters bojovníci se dělí na kladné a záporné typy. Kladní Neo Shifters bojovníci - Paladinové věří v zodpovědné čerpání zdrojů v jejich Galaxii. Uvědomují si, jak je důležité najít nové alternativní metody k obnovení zdrojů energie. Tito Neo Shifters bojovníci tak brání svou Galaxii před útokem záporných hrdinů - Templářů. Ti chtějí všechny své zdroje v Galaxii pro sebe. Jsou nakaženi syndromem Hydrax a snaží se jím nakazit všechny zdroje vody. Neo Shifters bojovníci jsou multifunkční. Z koule je lze přestavět na robotického bojovníka a zase zpět. Pohyblivé části robotů tak zajistí vždy skvělou zábavu. Už jen stačí vybrat si správnou stranu, pár schopných bojovníků a hurá bránit zdroje energie! V naší nabídce hraček 4kids tak děti naleznou celou řadu Neo Shifters bojovníků! Skládejte, sbírejte a vyměňujte! Zažijte tak pořádnou adrenalinovou zábavu!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS Neo Shifters

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku