MEGABLOKS Plasma Kreaps

Megabloks Plasma Kreaps je další řadou stavebnic Megabloks, která zabaví snad všechny děti. Dovolte nám se maličko opravit - Megabloks Plasma Kreaps zabaví jen nebojácné děti, neboť jen ty mají dost kuráže na to, aby si sestavily vlkodlaka, démona z temné věže, upíra, živoucí mrtvolu nebo démona utonulého námořníka. Dětský pokojíček se tak rázem změní v dům hrůzy a může to dojít tak daleko, že ani maminka se do pokojíčku neodváží! Všechen úklid tak zůstane jen na dětech. Jednotlivé figurky se skládají z několika málo dílků, jejich postavení tak bude jen otázkou času. Pak teprve může nastat ta opravdová, strašidelná zábava. Upír z Megabloks Plasma Kreaps vychází jen v noci, je totiž nočním tvorem, který pátrá po svých obětech. To démon utonulého námořníka chodí rabovat vraky lodí. I přesto, že je řada Megabloks Plasma Kreaps určena především klukům, ani nebojácné holčičky o zábavu nepřijdou. Tak sesbírejte je všechny a zažijte pořádnou strašidelnou zábavu!

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS Plasma Kreaps

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku