MEGABLOKS SPIDER-MAN

Spider-man je hrdina, který nikoho nenechá ve štychu! Vždy přispěchá na pomoc všem, kteří to potřebují. Nyní mu můžete pomoct i vy! Sestavte speciální vozidlo, závodní auta nebo Techbota. Oblíbená řada Megabloks Spider-man je určená dětem od 6 let. My z 4kids jsme si však jisti, že spoustu zábavy si s ní užijí i tatínkové. Zábavu s oblíbenými hrdiny z televizních obrazovek si nenechá nikdo ujít! A i když se o pavoučího muže zajímají spíše kluci, s řadou Spider-man si vyhrají i holčičky. Ty si mohou hrát třeba na to, jak je Spider-man zachrání před nebezpečnými zloduchy. Výborné na Megabloks stavebnicích je, že je lze výborně kombinovat s ostatními řadami. Spider-man se tak dost dobře může setkat s Plasma Kreaps netvory, s Neo Shifters bojovníky, ochraňovat může třeba panenku Barbie v Megabloks Micro Barbie.

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Stavebnice > Stavebnice MEGABLOKS > MEGABLOKS SPIDER-MAN

Nebyly nalezeny žádné produkty.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku