Melissa & Doug 62871 - Vkládačka - farma

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 225 Kč
Značka Melissa & Doug
Vhodné pro děvčata i kluky od 2 do 8 let
Záruka 2 roky

Vkládačka - farma - Melissa & Doug  62871
3+
Hra na farmu s extra silnými dřevěnými puzzle. Hra obsahuje sedm snadno uchopitelných velkých tvarů domácích zvířat se stodolou. Každý kus je barevně potisknutý a má odpovídající obrázek pod každým tvarem zvířata. Stodola a zvířata mohou stát vzpřímeně a děti si mohou s nimi hrát. Hra podporuje souhru ruka-oko, jemnou motoriku a tvůrčí dovednost.
Rozšiřující aktivity – další způsob jak si hrát a učit:
- požádejte dítě, aby spočítalo nahlas jednotlivé kusy zvířat
- požádejte dítě, aby spočítalo a pojmenovalo všechny barvy na zvířátkách. Kolik mají zvířátka barev? Kolik jich mají stejných?
- jaký zvuk zvířátka dítě zná? Požádejte dítě aby přiřadilo zvuk k obrázku zvířátka.
- položte tři nebo čtyři zvířátka před dítě. Dítě si pozorně prohlédne zvířátka, poté ho požádejte, aby zavřelo oči, zatímco vy odeberete jedno zvířátko. Požádejte dítě, aby určilo, které zvířátko chybí. Hru lze opakovat s různým počtem zvířátek, dle obtížnosti.
- další hrou se všemi zvířátky na desce může být vytvoření jednoduchých příběhů, které se mohou stát během dne na farmě. Například: „Všechny zvířátka přišly k rybníku. Co budou dělat u rybníka?“ nebo „ Které zvíře půjde do stáje spát první?„
Rozměry : 3 x 23 x 31 cm

Na Váš dotaz k produktu Melissa & Doug 62871 - Vkládačka - farma odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Melissa & Doug 62871 - Vkládačka - farma

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku