Mindok 300099 - Agricola

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 869 Kč
Značka MindOK
Vhodné pro děvčata i kluky od 12 let
Záruka 2 roky

Agricola - Mindok 300099
12+
Počet hráčů: 1-5
Doba hraní: 60 - 120 min

"Agricola" je latinský výraz pro farmáře. Malé hospodářství – dřevěná chýše se dvěma místnostmi a dva lidé, kteří v této chýši žijí. To je základ této hry, která vás přenese do těžké doby 17. Století, kdy si lidé na farmách museli sami zaopatřit své živobytí. Čeká vás pěstování zemědělských plodin, chov zvířat, různé profese – prostě spousta věcí, které se na takové farmě mohly odehrávat. A to vše na pozadí originálních a téměř dokonale vyvážených herních mechanismů.

- Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 12 let.
- Počet hráčů:1 až 5
- Doba hraní: 60 - 120 min
 - Hráč může z velké části ovlivnit průběh hry svými dovednostmi, schopnostmi nebo zkušenostmi. Náhoda hraje zanedbatelnou roli. Tyto hry jsou vhodné spíše pro intelektuálně, dovednostně a věkově srovnatelné hráče.
 - Hráči spolu během hry mluví. Jejich komunikace je součástí hry. Většina komunikace je ustálená, daná pravidly. Pro hru nejsou většinou třeba individuální komunikační dovednosti.
 - Cílem hry je vybudovat nej... civilizaci. Hráč většinou začíná od nuly nebo s málem a postupně buduje svou civilizaci.

Na Váš dotaz k produktu Mindok 300099 - Agricola odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Mindok 300099 - Agricola

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku