Mindok 300655 - Agricola: rozšíření Sedláci z blat
Akce

Mindok 300655 - Agricola: rozšíření Sedláci z blat

-20% 869 Kč

689 Kč

Tento produkt si již zakoupilo 13 zákazníků
Dostupnost

Skladem >5 ks
Můžete mít už 23.7.

Značka
Kód výrobce
MNK 065

vrácení zboží  60 dní na vrácení zboží

Agricola: rozšíření Sedláci z blat - Mindok 065
12+
Počet hráčů: 1-5
Doba hraní: 60 - 120 min

Může být jedna z nejlepších her všech dob ještě lepší? Odpověď je jednoduchá - může. Podle názoru hráčů, kteří s námi toto rozšíření testovali se opravdu povedlo. Hráči začínají s kartičkami lesů a močálů na své farmě. Těch se musejí zbavit, aby si uvolnili místo pro rozvoj svého hospodářství. Ve hře jsou také nová zvířata - koně a v průběhu každé sklizně musí hráči vytopit svůj dům, aby členové jejich rodiny neonemocněli - život na statku ve hře Agricola tak získává ještě reálnější obrysy. Toto rozšíření přináší do hry novou dynamiku a nové druhy rozhodování - spustu dalších hodin zábavy.

- Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 12 let.
- Počet hráčů:1 až 5
- Doba hraní: 60 - 120 min
- Hra obsahuje již větší bohatší strukturu mechanismů. Studium pravidel zabere zhruba 30 - 60 minut. Hra ale většinou nabízí hráčům bohatší strategické postupy.
- Cílem hry je vybudovat nej... civilizaci. Hráč většinou začíná od nuly nebo s málem a postupně buduje svou civilizaci.
- Hráči umísťují (většinou) svoje figurky - pracanty. Ti na jednotlivých polích odvedou svoji práci (provedou akci) a poté se většinou vrací zpět ke hráči.
- Hra se nedá hrát samostatně!!! Vždy potřebujete ke hře základní sadu. Rozšíření pouze doplňuje základní sadu.

Počet hráčů (od) 1 od
Počet hráčů (do) 5 do
Průměrná délka hry (min) 60 min
Výbava 2x rozšíření herního plánu velkých vybavení, 1x ošetřovna, 25x figurek koní, 45x různých žetonů, 153x různých karet, 1x bloček na zapisování bodů a česká i slovenská pravidla.
Věk od 12 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Dotaz k produktu