Nintendo Advance Wars: Dual Strike

prodej skončil

vybrat jiné zboží
Dostupnost

Prodej skončil

Značka
Kód výrobce
NDP NIDS015
Sérii Advance Wars netřeba dlouze představovat: stačí konstatovat, že oba dva díly se na GBA setkaly s obrovským ohlasem a dokázaly, že žánr tahových strategií ještě neřekl své poslední slovo. Advance Wars: Dual Strike samozřejmě důsledně využívá bohaté možnosti ovládání pomocí stylusu a zachovává si všechny přednosti svých předchůdců, což rozhodně není na škodu!
Největší změnou herního systému je způsob velení vašim jednotkám: nejenže se počet charismatických vůdců opět zvýšil, ale nyní můžete během bitvy přepínat mezi dvěma různými lídry! Ve speciálním režimu „DS Battle“ navíc lze rozehrát dvě zcela nezávislé ofenzívy: jednu ve vzduchu a druhou na zemi! Zapomenout nesmíme ani na bezdrátový multiplayer: do lítého boje se může současně pustit až osm hráčů a díky službě „DS Download Play“ jim přitom postačí pouze jedna jediná herní kazeta! Řekněte nám upřímně - Dokáže TOTO jakákoliv jiná strategická hra??

Advance Wars je pro milovníky akce a reakce. Hra obsahuje nový bojový systém, který plně využívá obě obrazovky konzole Nintenda DS. V nových misích budete velet leteckým silám na horní obrazovce a pozemním silám na dolní obrazovce. Brilantní design, exkluzivní herní módy typu Survival a Combat, spousta nečekaných událostí, multiplayer až pro 8 hráčů to vše činí tuto hru jedinečnou. Nebudete se chtít odtrhnout!

Dva displeje
Skvělé, detailní a přehledné! Díky dvěma obrazovkám budete mít v každé situaci dokonalý přehled o dění na bojišti. Jednotky dokonce můžete operativně přesouvat ze spodního na horní displej!

Hra nabízí:
- nové rozsáhlejší mapy, herní režimy i vojevůdci s unikátními vlastnostmi! - speciální realtime mód, v němž ovládáte jednu konkrétní jednotku v reálném čase! - možnost snadného vytváření a editace vlastních bojových map a jejich bezdrátového sdílení s ostatními hráči!
Věk od 5 do 15 let
záruka 2 roky