Ocenění a hodnocení zákazníků

Jak vnímáte 4kids Vy, naši zákazníci.

Hodnocení zákazníků, kteří již udělali s nákupem vlastní zkušenost, je samozřejmě tím nejlepším osobním doporučením každého kvalitního obchodu. V recenzích níže se dočtete, jak se o e-shopu 4kids.cz zákazníci vyjádřili prostřednictvím nezávislého projektu Ověřeno zákazníky, jehož autorem a poskytovatelem je portál Heureka.cz

Díky dlouhodobé spokojenosti velkého počtu ověřených spotřebitelů získal náš obchod 4kids.cz zlaté logo Ověřeno zákazníky. V roce 2012 jsme se stali finalistou v prestižní soutěži Shop roku v sekci Dětské zboží. Místo finalisty jsme obhájili i v roce 2013 a 2014. I díky Vaší přízni nadále patříme mezi nejvýznamnější internetové prodejce hraček, kojeneckého zboží a dalšího dětského sortimentu.

Jste pro nás nejdůležitější a snažíme se plnit vaše přání. Vaše reakce a odezvy jsou pro nás inspirativním zdrojem pro hledání cest ke zlepšování kvality našich služeb. Kritika je pro nás důležitým upozorněním a pochvala je milým pohlazením.

Heureka: Ověřeno zákazníky HEUREKA: OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY

Obchod 4kids získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu. Recenze čtěte zde: Heureka.cz

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku