Panenka Baby Annabelle je miminko jako živé!

Panenky patří k tradičním, neodmyslitelným hračkám pro holky. Každá malá maminka by si přála mít miminko jako opravdové. Něžná miminka Baby Annabell německé firmy s dlouholetou tradicí Zapf Creation tak skutečně vypadají. Měkké tělíčko panenky navozuje pocit bezbrannosti děťátka. Některá miminka se smějí a radostně broukají, umí se napít ze své lahvičky. Když je děťátko unavené a pohladíte ho po čele, začne zívat a po chviličce usne. Pak už jen stačí uložit miminko do postýlky nebo do kočárku a nechat ho hezky odpočinout. Potřebnou přebalovací výbavičku si můžete uložit do batůžku s motivem ovečky. V naší nabídce najdete oblečky ve stylu Baby Annabell pro každou příležitost. Všechny jsou pečlivě ušité z krásných materiálů v pastelových barvách. V chladnějších dnech oceníte i malinké punčocháčky a botičky. Novorozenecká výbavička je ale barevně neutrální, obsahuje bílou kombinézku, čepičku a náhradní dudlíček.

S miminkem Baby Annabell potěšíte každou holčičku. Nejdůležitější u panenek miminek je rozhodnout se, jestli má čáp přinést hnědookého chlapečka nebo vrána modrookou holčičku.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku