Panenka WinX Believix Fairy - Flora

Dostupnost Dočasně nedostupné
Vaše cena s DPH 439 Kč
Značka WinX
Licence WinX licence
Vhodné pro děvčata od 4 do 10 let
Záruka 2 roky

Panenka WinX Believix Fairy - Flora 

Panenka ve velikosti 28 cm má třpytivá křídla připevněná na suchý zip, stylové oblečení, součástí balení je i hřeben a zrcátko. Nohy jsou ohýbatelné, kloubové.

Víly z Winx Clubu jsou dívky bojující se silami zla. Každá z nich je úplně jiná a ovládá jiné magické schopnosti, které pramení z jejich vlastností. Nejmocnější z víl je Bloom, Tecna to umí se všemi vynálezy a vědou, Flora je víla přírody a umí ovládat přírodní jevy. Musa je víla hudby a umění, Stella je považována za nejkrásnější z členek Winx Club, je to víla slunce a stejně tak září. Nebojácná a energická Layla ovládá vodu. Společně tyto mladičké víly čarodějky zažívají řadu dobrodružství a nyní je můžes pomocí panenek Winx prožívat i Ty!

Vhodné pro děti od 4 let.

 

Na Váš dotaz k produktu Panenka WinX Believix Fairy - Flora odpovíme co nejdříve.

Dotaz k produktu

Ověření

Text z následujícího obrázku přepiště do políčka ověřovací kód. Pokud je kód špatně čitelný, můžete vygenerovat nový

Nacházíte se: 4kids > HRAČKY A HRY > Panenka WinX Believix Fairy - Flora

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku