Panenky jsou tradičními hračkami pro holky

16.08.2014

Panenky patří mezi klasické hračky pro holky téměř s nejdelší historií. Snad každá malá slečna ještě i dnes touží mít svoji panenku. Pojďte se podívat, která by byla pro vaši holčičku ta nejmilejší. Panenky miminka s kompletní kojeneckou výbavičkou a velkým výběrem oblečků nabízí firma Zapf Creation. Některá miminka španělského výrobce hraček Nines mají dokonce vlásky a krásně voní. Panenka holčička může být tou nejlepší kamarádkou, která nikdy nezkazí žádnou legraci.

Krásné šaty z poslední světové kolekce nosí panenka modelka Barbie a fešák Ken. Příběhy plné fantazie vám nabízí panenky princezny a víly. Pro holky, které mají rády dobrodružství, jsou připraveny originální panenky monstra, jménem Monster High. Velkou radost udělá i malinká panenka s tematickou výbavičkou. Může to být pokojíček ve školce, nemocnice pro zvířátka i souprava na dostihy.

V holčičí postýlce může usínat měkoučká látková panenka. Najděte tu svoji mezi klasickými panenkami z HM Studia, anebo látkovými panenkami v půvabných pestrobarevných šatičkách. Na 4kids pro holky i holčičky vybíráme kvalitní panenky s dlouholetou tradicí tak, aby byly vždy bezpečné a pro vaše děti ty nejvhodnější.

Panenky jsou tradičními hračkami pro holky