Panenky Monster High - oblíbené panenky příšerky

Možná si říkáte, tak to tu ještě nebylo! Když jsme byli malí, musela být panenka především krásná nebo roztomilá. To se o panenkách Monster High nejspíš říci nedá. Přesto jsou oblíbené u holčiček už několik let. Nabízejí nová herní témata, ve kterých o dobrodružství a napětí rozhodně není nouze. Zcela určitě zjistíte, že těmto kloubovým panenkám nakonec neodoláte ani vy. Frankie Stein, Draculaura, Lagoonafire, Caty Noir a spousta dalších mají vybraný vkus nejen na módu, ale i další nezbytné doplňky. Pro panenky příšerky můžete mít skvělou koupelnu, toaletku, školní atelier na hodiny umění a nebo důmyslnou postel do ložnice Frankie Stein. A nejen to. Pro malé slečny nabízíme deníčky a knížky s napínavými příběhy, kabelky, školní batohy, pastelky, dárkové sady na kreslení a dokonce i zubní kartáčky a ústní vodu nebo náplasti na drobná zranění.

Pro milovnice skládání obrázků puzzle jsme připravili velký výběr 2D i 3D obrázků. V tajemném světě půvabných hraček - monster krásek, vám bude možná chvílemi běhat mráz po zádech, ale přesto jsou tyhle roztomilé příšerky okouzlující. Fantazii se přeci meze nekladou.

© 2016 Copyright 4kids.cz | © 2016 The LEGO Group. LEGO® a LEGO logo jsou ochrannými známkami společnosti LEGO Group. © 2016 Lucasfilm Ltd. & TM. Všechna práva vyhrazena.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
V pořádku