Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra

-23% 449 Kč

349 Kč

s DPH

Dostupnost

Dočasně nedostupné

Značka
Kód výrobce
PEX 35PX0001
Tento produkt si již zakoupilo 39 zákazníků

Pexi Evoluce O původu druhů Společenská hra

Společenská hra EVOLUCE v sobě ukrývá spoustu dobrodružství a legrace pro celou rodinu. Krutý boj o holou existenci a přežití právě začíná! Poddej se nevyhnutelné evoluci a zachraň se tak před nebezpečnými predátory.

Každý hráč na začátku hry vlastní živočicha, jehož jedinou dosavadní vlastností je existence. Úkolem hráče je zvolit správnou taktiku a získávat pro něj schopnosti významné pro jeho přežití v různých podmínkách prostředí a zároveň pro boj o potravu. Podle prostředí, v němž zvíře žije, se stane buď hbitým predátorem nebo obrovským plovoucím monstrem.

Pamatuj, že mezidruhová komunikace zvyšuje šance na přežití celé kolonie živočichů a čím více jich stvoříš, tím větší šanci na výhru máš! Nezapomeň také, že vývoj tvého zvířete závisí jen na tobě a tvém taktickém smýšlení! Proto do hry zapoj všechny své mozkové závity a vybuduj stabilní a silnou populaci živočichů. Získej postupně nadvládu nad ostatními a hravou formou se seznam se základními principy evoluce a přirozeného výběru.

Hra obsahuje:

  • 84 ks karet
  • barevné žetony tukových zásob a potravy (4x žlutý, 7x modrý, 14x červený)
  • 2 ks šestiboké kostky
  • český a slovenský návod ke hře

Vhodné pro děti od 12 let.

Pro 2-4 hráče, délka hry cca 30-60 min.

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 4 do
Průměrná délka hry (min) 45 min
Věk od 12 do 99 let
Pro koho Kluky a holky
záruka 2 roky

Související produkty